KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9758155

nr 975 8155

Akvarell

signerad, Kornhamnstorg, 41x32

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 augusti 2015
kl 20:09:27

23/8 08:13:37 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv